Komitənin şəhər və rayon nümayəndəlikləri

 
        

Soyadı, adı, atasının adı

Vəzifəsi

 Rayonun adı

Dadaşov Məmmədhüseyn Xanhüseyn  oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Xətai rayonu

Tağıyev İlqar Ağamalı oğlu   

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Binəqədi rayonu

Qənbərli Əkbər Əli oğlu   

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Suraxanı rayonu

Qədirov Abil Qərib oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Sabunçu  rayonu

Novruzov Bəyverdi Qaxverdi oğlu

Baş məsləhətçi

Bakı şəhəri Nəsimi rayonu

Nurullayev Bahadur Baba oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Yasamal rayonu

Qəhrəmanov Cəsarət Qəhrəman oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Nizami rayonu

Əliyev Ceyhun İntiqam oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Nərmanov rayonu

Məmmədli İlqar İmran oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Pirallahı rayonu

Məmmədov Ehtiqad Əlihüseyn oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Qaradağ rayonu

Umudov Malik Hidayət oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Səbail rayonu


Xudazarov İlham Ədalət oğlu

Sektor müdiri

Bakı şəhəri Xəzər rayonu

Mikayılov Elvin Əlistan oğlu

Sektor müdiri

Sumqayıt şəhəri

 Qoşnalıyev Taryel Qoşnalı oğlu

Baş məsləhətçi

Abşeron rayonu

Abduləzimov Asdan Bəşir oğlu

Baş məsləhətçi

İmişli rayonu

Niftalıyev Fəxrəddin Abasqulu oğlu

Aparıcı məsləhətçi

Şirvan şəhəri

Süleymanov Elvin Aydəmir oğlu

Aparıcı məsləhətçi

Şəki şəhəri

Seyidov İlham Miribrahim oğlu

Məsləhətçi

Yevlax rayonu

 Nəcəfov Mətləb Əliş oğlu

Baş məsləhətçi

Ağdam rayonu

Hacıyev Vidadi Əhməd oğlu

Baş məsləhətçi

Qax-Zaqatala-Balakən rayonları

Yusifov Hüseyn Mirəli oğlu

Aparıcı  məsləhətçi

Mingəçevir şəhəri

Məmmədov Yunus İsmayıl oğlu

Baş məsləhətçi

Bərdə rayonu

Mehdiyev Hafiz  Nadir oğlu

Baş məsləhətçi

Ağcabədi rayonu

Binnətov Mehman Binnət oğlu

Baş məsləhətçi

Goranboy rayonu

Nəzərov Möhlət Salman oğlu

Baş məsləhətçi

Tərtər rayonu

Hacıyev Fuad Sultan oğlu

Baş məsləhətçi

Göygöl rayonu

Abdullayev Şaməddin Yunus oğlu

Baş məsləhətçi

Şəmkir rayonu

 Qəhrəmanov Elgün Musa oğlu

Sektor müdiri

Sabirabad rayonu

Əsədov Eldar İnşallah oğlu

Məsləhətçi

Saatlı rayonu

Rəhimov Müşviq Kazım oğlu

Məsləhətçi

Xocalı rayonu

Həsənov Rafiq Zakir oğlu

Sektor müdiri

Gəncə şəhəri 

Camalov Vasif Ərşad oğlu

Məsləhətçi

Zəngilan rayonu

 

   

Əzizov Allahverdi Heydər oğlu

Aparıcı məsləhətçi

Beyləqan rayonu

İsgəndərov Musa Yolçu oğlu

Baş məsləhətçi

Cəbrayıl rayonu

Əliyev Tahir Əyyub oğlu

Aparıcı məsləhətçi

İsmayıllı rayonu

Allahyarov Elsevər Kərim oğlu

Aparıcı məsləhətçi

Göyçay rayonu

Paşayev Elxan Paşa oğlu

Aparıcı məsləhətçi

Qazax rayonu

Məmmədov Qurban Məhi oğlu

Məsləhətçi

Ağsu-Ağdaş-Kürdəmir rayonları               

 Mirzəyev Tural İsaq oğlu

Məsləhətçi

Laçın rayonu

Hüseynov Vəkil Zakir oğlu

Məsləhətçi

Hacıqabul rayonu

Abdullayev Dünyamin Ağakərim oğlu

Aparıcı məsləhətçi

Səlyan rayonu

Abbasov Yaqub Aman oğlu

Məsləhətçi

Oğuz rayonu

Səfərov Qeysər Rövşən oğlu

Məsləhətçi

Şamaxı rayonu

Allahyarov Elmir Bürcəli oğlu

Məsləhətçi

Füzuli rayonu

 
 
idpsCopyright © 2018
AZƏRBAYCAN RESPUBLİKASI
QAÇQINLARIN VƏ MƏCBURİ KÖÇKÜNLƏRİN
İŞLƏRİ ÜZRƏ DÖVLƏT KOMİTƏSİ
Komitənin ünvanı: Bakı şəhəri, Tbilisi prospekti 129
Tel/fax: (99412) 430 09 21, 430 09 25
Elektron ünvan: info@refugee.gov.az